REKLAMA

Warsztaty dla designerów wnętrz już w marcu

ps | 25 sty 2016 11:09 0

Spotkanie Interprint Furniture Days po raz pierwszy odbędzie się w naszym kraju. Polska edycja będzie miała miejsce w pierwszej połowie marca w Poznaniu.

Furniture Days to przedsięwzięcie przez wiele lat organizowane jedynie w Arnsbergu - głównej siedzibie firmy Interprint, które przyciąga specjalistów branży drzewnej i meblowej z całego świata. Przez trzy tygodnie, na przełomie października i listopada, podczas unikalnych sesji przedstawiciele różnych firm, projektanci i designerzy mają niepowtarzalną okazję do wymiany doświadczeń, wiedzy i myśli.

Pierwsza odsłona aktualnych Furniture Days on the road miała miejsce w Rosji. Przygotowane podczas targów "Mebel" w listopadzie warsztaty spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem i dużym zainteresowaniem. Teraz czas na Polskę i Brazylię - tu impreza odbędzie się niemal równocześnie - w dniach 8-11 marca. Zapisy ruszą wkrótce, a w planach mamy już kolejne terminy i lokalizacje - deklaruje Sylwia Lasota z Interprint - deklaruje Sylwia Lasota z Interprint.

Furniture Days odbędzie w ramach tegorocznych targów Meble Polska, pomiędzy 8, a 11 marca 2016 roku w Poznaniu. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!