REKLAMA

Warsztaty kreatywne dotyczące inwestycji dworcowych

Redakcja Propertydesign.pl | 15 gru 2016 17:58 0
Fot. Fotolia

Odbędą się kolejne warsztaty dotyczące inwestycji dworcowych planowanych do realizacji w Olsztynie i Skarżysku-Kamiennej, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych.

Na spotkania zapraszani są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych, grupy interesariuszy oraz władze samorządowe. PKP będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji.

- Najistotniejszym założeniem organizowanych warsztatów jest to, że nie proponujemy żadnego gotowego rozwiązania. Określamy jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi dotyczące planowanych modernizacji – wyjaśnia Marek Michalski, członek zarządu PKP odpowiedzialny za inwestycje. – Tego typu konsultacje będą odbywały się przed każdą realizowaną przez nas inwestycją.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!