REKLAMA

Warsztaty ze stylizacji wnętrz – kurs stylizacji

ps | 03 kwi 2015 14:21 0
Fot. Creator

Kurs Creator Wnętrza odbywa się w Warszawie, w soboty i niedziele. Wykłady, prezentacje multimedialne, a także ćwiczenia warsztatowe prowadzone są w taki sposób, aby maksimum korzyści odnieśli zarówno ci, którzy swoją przygodę ze stylizacją wnętrz dopiero zaczynają, jak i osoby, które pragną podnieść swoje kwalifikacje i poznać najnowsze wnętrzarskie trendy.

Daty spotkań: 11,12,25,26 kwiecień; 9,10 maj 2015), w godz.: 10.00-16.00.

Zajęcia trwają 52 godziny lekcyjne, a nowatorska formuła szkolenia pozwala zdobyć szeroką wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

Dlatego dodatkowo, w ramach kursu, można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych projektantów form przemysłowych, jak np.: tworzenie lamp czy zajęciach z florystką, czy uznaną stylistką, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Zajęcia odbywają się w różnych designerskich wnętrzach - m.in. showroomach marek: BoConcept, Jaga, PEKA, Luminosfera, Decoon, Galerie Venis i apartamentach pokazowych Qbik.

Na zakończenie kursu uczestnicy przygotowują autorskie stylizacje planu zdjęciowego w określonym stylu, pracując zgodnie ze standardami sesji fotograficznych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa - Przemysława Borysa - zostaną opublikowane przez patronów medialnych kursu.

Więcej informacji pod adresem www.creator.net.pl

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!