REKLAMA

Wygraj kolorowy grzejnik Purmo i 3 tys. zł.

ps | 16 marz 2016 14:58 0
Fot. Plakat konkursowy

Firma Purmo, zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest jeden z trzech modeli dekoracyjnych grzejników: Faro H, Muna, Tinos. Zwycięzcy będą mogli również wybrać kolor grzejnika.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy, którzy chcą odmienić swoje mieszkanie, sprawiając radość sobie i swoim bliskim, lub po prostu wymienić stary grzejnik na kolorowy model.

Konkurs zorganizowany jest na facebooku firmy Purmo. Na czym polega zadanie konkursowe? Wystarczy:

  • 1. Zróbić zdjęcie pomieszczenia w swoim mieszkaniu, w którym chce się zainstalować lub wymienić grzejnik na nowy.
  • 2. Wybrać jeden z trzech modeli marki Purmo → Faro H, Tinos, Muna.
  • 3. Dopasować kolor wybranego grzejnika Purmo do Twojego pomieszczenia.
  • 4. Odpowiedzieć na pytanie konkursowe: w jaki sposób kolorowy grzejnik zmieni Twoje wnętrze?
  • 5. Udostępnić post konkursowy na swojej tablicy FB i oznacz #Purmo

Nagrodę, czyli jeden kolorowy, dekoracyjny grzejnik Purmo: Faro H, Muna, Tinos, otrzyma osoba, która opublikuje na FB Purmo najciekawsze zdjęcie swojego mieszkania oraz kreatywnie odpowie na pytanie konkursowe. Zgłoszenia oceniać będzie 3-osobowe JURY, a nazwisko laureata zostanie podane w oddzielnym poście konkursowym na FB Purmo po zakończeniu konkursu. Wartość nagrody zależy od wybranego przez zwycięzcę modelu, wymiaru oraz koloru grzejnika, ale graniczna kwota została ustalona na 3 000 zł.

Termin: 16.03.2016 (godz. 12:00) – 25.03.2016 (godz. 22:00). Ogłoszenie nazwiska zwycięzcy: 31.03.2016 na facebooku marki Purmo. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!