REKLAMA

Wyjątkowe przedszkole w warszawskim Ursusie: zobacz jak będzie wyglądało

Redakcja Propertydesign.pl | 03 lis 2016 14:26 0
Autor wizualizacji: Artur Cebula Anna Kunkel Architekci, fot. Urząd m.st. Warszawy dla Dzielnicy Ursus

W Ursusie powstanie nowe przedszkole – pierwsze na terenach pofabrycznych dzielnicy, gdzie obecne budowane są osiedla mieszkaniowe. Placówka dla 150 dzieci będzie gotowa w 2019 r.

Jak informuje oficjalny portal dzielnicy Ursus, budowa przedszkola warta ok. 7 mln zł zostanie zrealizowana na działce przy ul. Hennela. Będzie to I etap inwestycji, która przewiduje w przyszłości budowę szkoły podstawowej z halą sportową

Inwestycja obejmuje budowę dwukondygnacyjnego, sześciooddziałowego przedszkola dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu oraz wyposażeniem placówki. W przedszkolu o całkowitej powierzchni 1611 mkw. sale zajęć będą miały minimum 70 mkw. W każdej z nich osobna łazienka i kącik zabaw - labirynt wykonany jako pełna, stała, wielopoziomowa zabudowa typu meblowego.

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ O NIEZWYKŁYM PRZEDSZKOLU POWSTAJĄCYM W WARSZAWSKIM URSUSIE

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!