REKLAMA

Wyposażenie łazienek i nie tylko: salon ELEMENTS w Kielcach

Redakcja Archiconnect.pl | 12 sie 2016 10:43 0

Architektów z Kielc i całego województwa świętokrzyskiego zachęcamy do odwiedzin i współpracy z salonem marki ELEMENTS. Salon znajduje się przy ul. Krakowskiej 287 A. Na powierzchni 225 m2 prezentujemy szeroki wachlarz asortymentowy polskich i europejskich producentów.

ELEMENTS to profesjonalna i kompleksowa sprzedaż wyposażenia łazienek. Doradcy oferują swoją pomoc zarówno podczas małego remontu, jak i przy budowie dużego domu. Dzięki naszej wieloletniej i bliskiej współpracy z architektami, projektantami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi łatwo i bez zbędnych komplikacji przygotujemy dla każdego klienta najlepsze rozwiązanie. ELEMENTS to więcej niż salon łazienek. To także miejsce, w którym profesjonalnie i doradza się również z zakresu nowoczesnej techniki grzewczej, instalacji, wentylacji i klimatyzacji oraz uzdatniania wody.

O popularności salonu ELEMENTS w Kielcach najlepiej świadczy fakt, że w internetowym głosowaniu w konkursie "Łazienka - Salon Roku 2016" czytelnicy portalu Rynek Łazienek - producenci, projektanci i klienci wytypowali właśnie ten salon w województwie świętokrzyskim jako najlepszy!

Salon ELEMENTS w Kielcach oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów renomowanych marek. Różnorodność oferty zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Perfekcyjna technika, która zwiększy komfort w łazience i w domu - tylko z ELEMENTS.

Marka ELEMENTS jest partnerem serwisu Archiconnect.pl

Przyjdź i przekonaj się. Zapraszamy!

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!