REKLAMA

Wyrzykowski Studio nominowane w międzynarodowym konkursie

Redakcja Archiconnect.pl | 16 maj 2018 09:33 0

Warszawska pracownia architektoniczna Wyrzykowski Studio została nominowana w prestiżowym międzynarodowym konkursie The International Design & Architecture Awards 2018. Uwagę jury zwrócił nietuzinkowy projekt kuchni w Konstancinie.

Projekt kuchni w Konstancinie Pawła Wyrzykowskiego został doceniony przez dziennikarzy wiodącego, brytyjskiego magazynu wnętrzarskiego „design et al”, który jest organizatorem konkursu. – Sam udział w konkursie jest dla mnie bardzo ważny i daje dużą satysfakcję, Daje poczucie, że zrobiło się „dobrą robotę”, a jednocześnie możliwość podzielenia się swoimi osiągnięciami projektowymi i działalnością na szerszą skalę niż rynek lokalny – tak o udziale w konkursie mówi Paweł Wyrzykowski.

Sama kuchnia została zaprojektowana w klasycznym stylu francuskim z modernistycznymi akcentami. W ten sposób uzyskano efekt wizualnego przenikania się kuchni z dominującą stylistyką w całym domu. Całość została zintegrowana z nowoczesną technologią, zastosowaną w elementach wyposażenia. Paweł Wyrzykowski postawił tutaj na szyk i przepych, zastosowany z ogromnym wyczuciem i smakiem. Wszystkie zewnętrzne elementy mebli, łącznie z detalami, są jego autorskim projektem. Dzięki temu udało mu się osiągnąć unikalny efekt, który teraz zobaczą internauci na całym świecie. Kolejnym etapem konkursu The International Design & Architecture Awards jest bowiem głosowanie internautów. To oni mają decydujący wpływ na wybór zwycięskiej realizacji.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!