REKLAMA

Wystartował „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor”

Radosław Zieniewicz | 03 sty 2015 22:22 0
perly_all_2014.jpg

10 grudnia br. wystartowała II etap „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz”, organizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” wspólnie z firmą CAD Projekt K&A. Zapraszamy wszystkich użytkowników programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek do przygotowania projektów z zastosowaniem kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014. Zgłoszenia można przysyłać do 26.01.2015 r.

„Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” odbywa się w ramach PEREŁ CERAMIKI UE od 2012 r.Jego celem jest udostępnienie architektom i projektantom wnętrz ciekawych wzorniczo płytek ceramicznych i pokazanie, że materiał ten może być niebanalną i trwałą okładziną ścian i podłóg, nie tylko w łazienkach.

Pierwsz etap

 „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” składa się z dwóch etapów. W pierwszym odbyły się trzy głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne, które uhonorowano tytułem „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Nagrodzone kolekcje to: FORMWORK włoskiej fabryki Cerdisa (Ricchetti Group); livingSTONE Grupy Tubądzin oraz płytki GEOMETRIC GAME marki Opoczno.

 Drugi etap

Drugi etap „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz” trwa od 10.12.2014 r. do 26.01.2015 r. Jego uczestnicy mają za zadanie przygotować projekt dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji (może być ich więcej) płytek ceramicznych lub gresów nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2014 tytułem „Perła Ceramiki UE 2014”, „Perła Ceramiki Dystrybutorów 2014” i „Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2014”. Wszystkie 27 kolekcji płytek dostępne są w specjalnej bazie „Perły Ceramiki UE 2014”, dołączanej do programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem Projektowania Płytek Ceramicznych oraz na stronie internetowej www.cadprojekt.com.pl. Wystarczy ją pobrać i zainstalować na swoim komputerze.

 Wymagania techniczne

Wymagania techniczne projektów konkursowych:

- maksymalnie 6 ilustracji (wizualizacji);
- zwymiarowany rzut projektu wraz z rozwinięciem ścian/powierzchni bocznych;
- rzuty i rozwinięcia ścian w formacie jpg, tiff lub pdf, wizualizacje w formacie jpg, tiff (waga pojedynczego pliku do 5 MB, minimalna rozdzielczość 1920x1080 - full HD);
- opis projektu do 2500 znaków zawierający: szczegółowe informacje na temat zastosowanej/ych płytek, nazwę kolekcji oraz producenta/marki, zastosowane formaty i kolory płytek, a także wskazanie miejsca użycia płytek w projekcie.

UWAGA! Projekty można przesyłać do 26 stycznia 2015 r. wyłącznie na adres: perlyceramiki@sigma-not.pl. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 projekty.

Atrakcyjne nagrody

Obydwa konkursy: PERŁY CERAMIKI UE 2014 i „Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, kończą się uroczystą Galą Laureatów, która odbędzie się w lutym 2015 r. w Warszawie. Zostaną na niej zaprezentowane wyróżnione projekty i wręczone nagrody ich autorom:

  1. nagroda główna: 4000 zł oraz bon o wartości 3000 zł do wykorzystania na zakup aplikacji lub usług w CAD Projekt K&A,
  2. nagroda druga: 2000 zł oraz dwudniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy),
  3. nagroda trzecia: 1000 zł oraz jednodniowe szkolenie z obsługi narzędzi CAD Projekt K&A (w siedzibie firmy).

 

Regulamin konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2014 wraz ze szczegółowymi założeniami "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników programów CAD Decor" znajdują się na stronie: www.plytkiceramiczne.info.pl.

Źródło: CAD Projekt K&A

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!