REKLAMA

Wystawa specjalna Profim

ps | 08 marz 2016 08:00 0

Wystawa „Thinking outside the box” to odważny, progresywny design uznanych projektantów: Mac Stopy, Paula Brooksa czy ITO Design. Podczas arena DESIGN będzie można również zobaczyć dwie spośród najnowszych kolekcji Profim, które znalazły się w finale konkursu TOP DESIGN award 2016: MyTurn i SoftBox.

Przygotowana przez Profim wystawa „Thinking outside the box” zaprezentuje najnowsze kolekcje firmy, docenione w Polsce oraz na arenie międzynarodowej. W roli głównej wystąpią: Wyspa, Pelikan i Zoo – laureaci oskara designu Red Dot Award 2015, MyTurn – finalista konkursu TOP DESIGN Award 2016 oraz Nu - kolekcja uhonorowana tytułem TOP DESIGN Award 2015.

Kolekcja MyTurn (design: Paul Brooks) to rodzina managerskich foteli biurowych, którą cechuje najwyższy poziom elegancji i stylu. Precyzyjne wykończenia skórzane połączone z elementami aluminiowymi nadają kolekcji cech produktu premium. Wersja obrotowa znakomicie uzupełni wystrój gabinetu prezesa, a wersja konferencyjna będzie idealnym wyposażeniem sal spotkań o wysokim standardzie.

SoftBox (design: Paul Brooks) to kolekcja mebli systemowych, którą opisać można w trzech słowach: miękkość, precyzja i modułowość. To meble, które można ustawiać w dowolnej konfiguracji, aby jak najlepiej współgrały z wnętrzem. Siedziska wydają się być podtrzymywane na delikatnych wstążkach – aluminiowe bądź drewniane nogi wyglądają lekko a jednocześnie stabilnie.

Na uwagę zasługują również kolekcje: Pelikan i Nu. Pelikan (design: Mac Stopa / M. Ballendat) to propozycja łącząca design i funkcjonalność. Fotel, który podobnie jak ptak pelikan, posiada specjalną przestrzeń, która może się przydać w przypadku ograniczonej ilości miejsca. Nu (design: Paul Brooks) to dobre rozwiązanie dla przestrzeni, które wymagają kompaktowych rozwiązań. To propozycja dla miejsc oficjalnych oraz przeznaczonych na relaks. Nu doda charakteru nie tylko przestrzeniom biurowym, ale również hotelowym foyer.

Wystawa odbędzie się w dniach 8-11.03.2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w pawilonie 5. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!