REKLAMA

Wystawa "start Architekci 15"

mg | 14 gru 2015 09:51 0
Plakat promujący wystawę start Architekci 15.

Od 9 grudnia 2015 roku do 15 marca 2016 roku w lubelskiej Galerii Gala można oglądać wystawę projektów dyplomowych obronionych w 2015 roku na kierunku architektura Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

To już 7. edycja wystawy, na której prezentowane są projekty dyplomowe obronione w 2015 roku na kierunku architektura na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Pierwsze dwie edycje miały miejsce podczas Warsztatów Kultury i były wydarzeniami wspierającymi kandydaturę Lublina do tytułu Europejska Stolica Kultury 2016. W tym roku po raz piąty wystawa „start Architekci” gościć będzie w Galerii Gala.

Prezentowane projekty podzielono na grupy tematyczne, które zostały sformułowane w sposób mający na celu zwrócenie uwagi odbiorców na idee i wartości, jakich dotyczą prezentowane projekty. Jednocześnie dobór projektów w określone kategorie ma na celu pokazanie wieloaspektowości poszczególnych zagadnień – komentują organizatorzy.

Podczas wystawy odbędą się obrady jury szóstej edycji konkursu organizowanego przez Oddział Lublin Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP na najlepszy projekt dyplomowy inżynierski o Nagrodę im. Tadeusza Witkowskiego. Jury wyłoni również kandydatów do ogólnopolskiego konkursu o Nagrodę im. Zbyszka Zawistowskiego – Dyplom Roku SARP. Ogłoszenie wyników obu kwalifikacji będzie jednym z wydarzeń towarzyszących wystawie. 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!