REKLAMA

Zagłosuj na projekty polskich studentów i wygraj wyjazd do Finlandii

ps | 08 lip 2015 14:00 0

Dwoje polskich studentów zakwalifikowało się do półfinału prestiżowego konkursu Electrolux Design Lab 2015. Młodzi projektanci znaleźli się w gronie autorów 35 najlepszych koncepcji urządzeń przyszłości dla zdrowych i szczęśliwych dzieci. Teraz dzięki głosom internautów, jedno z nich ma szansę zostać wyróżnionym Nagrodą Publiczności i otrzymać 2,000 euro.

Warto wesprzeć naszych rodaków, tym bardziej, że na głosujących także czeka wyjątkowa nagroda – wyjazd do Finlandii i udział w gali finałowej konkursu, która odbędzie się w październiku w Helsinkach.

Jak wziąć udział w głosowaniu?

Wystarczy odwiedzić stronę www.electroluxdesignlab.com, obejrzeć zdjęcia oraz filmy przedstawiające koncepcje uczestników i oddać głos na swojego faworyta. Następnie należy odpowiedzieć na krótkie pytanie: „Co dla Ciebie kryje się pod hasłem tegorocznej edycji Zdrowe i szczęśliwe dzieci?”. Głosowanie rozpoczyna się 6 lipca o godzinie 15:00 i trwać będzie do 14 sierpnia do godziny 12:00. Zwycięzca nagrody publiczności zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 15 października b.r. w Helsinkach. Podczas wydarzenia wyłonieni zostaną również  trzej  główni zwycięzcy konkursu.

Nagroda zawiera (dla 2 osób):

  • przelot na miejsce wydarzenia i z powrotem
  • transport na lotnisko oraz z lotniska
  • zakwaterowanie w centrum Helsinek (14-16 października)
  • udział w uroczystej gali wręczenia nagród Design Lab oraz w uroczystej kolacji 15 października 2015

Informacje o projektach znajdują się pod adresem: http://www.archiconnect.pl/archiconnect/202/dwaj_studenci_z_polski_w_polfinale_miedzynarodowego_konkursu,104463.html

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!