REKLAMA

Zakończyło się spotkanie z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań w Katowicach

Marta Pancewicz | 07 lis 2017 10:01 0

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się kolejna, 14. już w tym roku edycja spotkania skierowanego do projektantów wnętrz i architektów. Podczas Studia Dobrych Rozwiązań mają oni okazję poznać najnowsze trendy i najciekawsze produkty do aranżacji wnętrz.

W planie było 12 prezentacji, przygotowanych przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań: markę Ceramika Paradyż oraz Partnerów - marki: Colorimo, Dupont™ Corian®, Fibaro, Franke, Kludi, ModernLine, Obo Bettermann, Palette CAD, Radaway, RuckZuck, SFA Poland. Firmy te przygotowały również wiele materiałów informacyjnych, które można obejrzeć na stoiskach. 

Oprócz prelekcji zaplanowane zostało także wystąpienie Gości Specjalnych: Joanny i Wojciecha Małeckich, współzałożycieli pracowni Małeccy Biuro Projektowe.

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!