REKLAMA

Zapraszamy na majówkę z designem do Szczecina i Lublina

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 05 maj 2017 15:31 0
SDR Lublin Szczecin

Dwa spotkania w ramach Studia Dobrych Rozwiązań czekają nas w tym miesiącu. Już 16 maja widzimy się w Szczecinie, a 23 w Lublinie. Zobacz szczegóły spotkań!

Ciekawią Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich urządzaniem? Dzięki prezentacjom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z dostawcami ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

- nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,

- produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,

- rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

16 maja w Szczecinie na Arena Szczecin naszymi gośćmi specjalnymi będą Małgorzata i Marcin Dziembaj z pracowni Dizeno.  To dwójka utalentowanych designerów, którzy podczas szczecińskiego Studia Dobrych Rozwiązań opowiedzą o swojej pracy.

Uzupełnieniem będzie fachowa prezentacja na scenie oraz stoiskach przygotowana przez Partnera Głównego Studia Dobrych Rozwiązań firmę Ceramika Paradyż oraz Partnerów – marki CAD Projekt, Colorimo, Dekoria, DuPont Corian, Elements, Hiper Glazur, HolzTusche, Pergo, Radaway oraz Ruke.

Dokładny plan spotkania znajdziecie tutaj. Odbędzie się ono na terenie Areny Szczecin (ul. Władysława Szafera 3/5/7), a rejestracja czynna będzie od godziny 9.

Z kolei 23 maja dokładnie po drugiej stronie Polski spotkamy się na naszym szkoleniu w Lublinie. Szczegółowy program spotkania ujawnimy wkrótce, ale już dziś można zarezerwować sobie miejsce na tej stronie. Wysoka frekwencja w latach ubiegłych podpowiada, by zrobić to jak najszybciej.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!