REKLAMA

Zaprojektuj część mieszkalną z aneksem kuchennym. Czekają nagrody

ps | 01 kwi 2015 08:54 0
Fot. Kronospan

Wystartował kolejny konkurs Inspirujące Wnętrza – KRONOSPAN i CAD Projekt K&A. Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować część mieszkania z aneksem kuchennym i garderobą, przy wykorzystaniu jednej z kolekcji marki Kronospan.

Projektanci mają czas do 10 maja, a łączna pula nagród w konkursie to przeszło 20 000 zł

Zadanie konkursowe to zaprojektowanie mieszkania z aneksem kuchennym i garderobą o maksymalnej powierzchni 120 m2, przy wykorzystaniu jednej z konkursowych kolekcji Kronospan: wybrane płyty z kolekcji Standard, Contempo lub Synchro 3D. Wszystkie te kolekcje uczestnicy konkursu znajdą w bazie Kronospan, dystrybuowanej przez organizatorów. Każdy Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 projekty.

Nagrody konkursowe

1 miejsce – CAD Decor PRO (o wartości 8900 zł netto) i 5000 zł

2 miejsce – kupon do wykorzystania w CAD Projekt K&A na 2000 zł i 3000 zł

3 miejsce – kupon do wykorzystania w CAD Projekt K&A na 1000 zł i 1000 zł

Jury składające się z przedstawicieli CAD Projekt K&A, Kronospan oraz niezależnej projektantki - Katarzyny Orwat oceni projekt pod kątem funkcjonalności, estetyki oraz innowacyjności w zastosowaniu płyt Kronospan w nietypowym wnętrzu. Wyniki Konkursu Organizatorzy przewidują na koniec maja, a oficjalna Gala podsumowująca konkurs i prezentująca nagrodzone projekty odbędzie się podczas popularnych targów Hausmesse Szczecinek w czerwcu 2015 r. Szczegóły na stronach organizatorów: cadprojekt.com.pl i strefaplyt.pl 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!