REKLAMA

Zaprojektuj łazienkę i weź udział w konkursie „Citterio i Ty” Hansgrohe

redakcja | 27 paź 2015 14:13 0

Tegoroczny konkurs inauguruje działalność Akademii Hansgrohe. Projekt ma na celu poszerzanie kompetencji wśród projektantów, jak również edukację studentów. Tematem jest projekt łazienki z użyciem jednej z trzech linii armatury autorstwa Antonio Citterio dla marki Axor.

W programie warsztaty, konkursy i stypendia dla najlepszych. W konkursie mogą wziąć udział zawodowi projektanci oraz studenci. Projekt konkursowy, może być przygotowany specjalnie na konkurs, a także może przedstawiać już zrealizowaną łazienkę, z portfolio projektanta.

Główna nagroda to kurs z zakresu projektowania na jednej z wiodących europejskich uczelni. Kurs będzie wybierany razem ze zwycięzcą, aby spełniał oczekiwania konkretnej osoby.

Dodatkowo do wygrania dwie nagrody specjalne; 5000 zł za projekt zrealizowanej łazienki oraz 5000 zł dla projektu studenckiego. Prace należy zgłaszać do 10 grudnia 2015 roku. Konkurs jest dwuetapowy. Najlepsi uczestnicy konkursu wybrani przez Jury w pierwszym etapie będą mieli możliwość zaprezentowania swych projektów bezpośrednio przed Jury w dniu 15.03.2016 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

Więcej informacji na Akademia Hansgrohe

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!