REKLAMA

Zaprojektuj łazienkę w rozmiarze XS i wygraj!

ps | 22 cze 2015 10:13 0
Plakat konkursowy. Fot. Materiały prasowe organizatora

Konkurs rozpoczął się 1 maja 2015 roku i adresowany jest do młodych projektantów – studentów i absolwentów szkół wyższych. Zadaniem jest stworzenie łazienki małej, funkcjonalnej i ergonomicznej jednocześnie.

Jest o co walczyć – łączna pula nagród to 16 000 PLN, termin nadsyłania prac upływa 20 lipca 2015. Organizatorem konkursu jest firma KLUDI.

Pojawiające się coraz częściej zapytania o możliwość mądrego i ergonomicznego zagospodarowania małych wnętrz łazienkowych tak, aby nie tracić przy tym na jakości i designie, znajdują swe odbicie w zadaniu konkursowym. KLUDI, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, zachęca do działania młodych projektantów, którzy - korzystając z szerokiej gamy produktów i funkcjonalnych rozwiązań marki - mają stworzyć idealne wnętrze łazienkowe o jak najmniejszych gabarytach.

Jeśli potrafisz zaprojektować najmniejszą łazienkę, potrafisz zaprojektować każde wnętrze – rzuca wyzwanie uczestnikom Iwona Wilczek, architekt reprezentujący SARP Opole - partnera konkursu.

Zadanie nie jest łatwe, gdyż musi być przemyślane w najdrobniejszym szczególe i mądrze zaplanowane. Liczy się ciekawy pomysł – kontynuuje członkini jury konkursu. 

Więcej informacji na stronie organizatora. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!