REKLAMA

Zaprojektuj mebel i weź udział w konkursie „Wizja wypoczynku”

ps | 11 kwi 2016 09:09 0

Fundacja Piotra Klera ogłasza Konkurs „Wizja wypoczynku IX” na najlepszy projekt mebla do salonu wraz z pokazaniem go w komputerowej aranżacji pod hasłem: Przestrzeń Kreatywnych, oraz realizację prototypów meblowych podczas warsztatów we współpracy z producentami.

Konkurs ma na celu promocję sprytnych, mobilnych koncepcji meblarskich pozwalających użytkownikowi na indywidualne kształtowanie przestrzeni salonu. Skierowany jest do: architektów, projektantów, pracowni architektonicznych i projektowych, także do studentów architektury i projektowania. Ma przebieg dwuetapowy: na pierwszy etap składa się opracowanie koncepcji produktu oraz jego wizualizacja w wirtualnym wnętrzu, drugi etap to współpraca z producentami mebli nad zadanym przez organizatora projektem i realizacja prototypów podczas stacjonarnych warsztatów.

Termin nadsyłania prac projektowych upływa 15 maja, a warsztaty zaplanowano na 1-8 września 2016 roku.

Laureaci pierwszego etapu konkursu otrzymają nagrody rzeczowe:

  • I nagroda – ArchiCAD SE2016 i rower STRIDA
  • II nagroda oprogramowanie Artlantis Studio
  • III nagroda oprogramowanie Artlantis Render
  • oraz pięć wyróżnień iPod Nano

Laureaci drugiego etapu konkursu otrzymają nagrody: nagroda główna – 9000 zł dla zespołu, oraz trzy wyróżnienia po 2000 zł dla zespołu.

Zamierzeniem organizatora jest wdrożenie powstałych w Konkursie projektów i ich komercjalizację, a ich autorzy mogą liczyć na tantiemy od sukcesów sprzedażowych tych produktów.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!