REKLAMA

Zaprojektuj mural i wygraj nagordy o wartości 12 tys. złotych

ps | 10 sie 2015 10:21 0
Realizacja najlepszego projektu zaplanowana jest w dniach 18-22 sierpnia 2015 r. Fot. Materiały prasowe

Konkurs na projekt muralu odbywa się pod hasłem „Slow Art”. Wygrana koncepcja zostanie zobrazowana na jednej ze ścian w przestrzeniach warszawskich „Pawilonów”. Konkurs jest jedną z części projektu Slow Art Event, a jego idea ma na celu promocję młodej twórczości oraz pobudzenie inicjatyw artystycznych.

Organizatorzy chcą zachęcić młodych artystów do zaistnienia w przestrzeni publicznej a także zwrócić uwagę na problem związany z estetyką miasta. Ważnym elementem konkursu jest także odniesienie się do filozofii SLOW LIFE, która zachęca do tego, by żyć wolniej, bardziej świadomie i celebrować to, co przynosi każdy dzień - wszystko w myśl zasady “mniej znaczy więcej”.

Główną nagrodą w konkursie jest realizacja zwycięskiej pracy. Przewidziana jest również nagroda rzeczowa - tablet graficzny firmy Wacom. Prócz tego, autor najlepszego projektu otrzyma voucher uprawniający do skorzystania z wybranego kursu z oferty edukacyjnej WSR. Wartość puli nagród to 12.000 zł - zatem jest o co walczyć!

Realizacja najlepszego projektu zaplanowana jest w dniach 18-22 sierpnia 2015 r. Konkursowe projekty można wysyłać do 14 sierpnia 2015 na adres: marketing@szkolareklamy.pl

Organizatorami konkursu są Warszawska Szkoła Reklamy, Mazowiecki Instytut Kultury i firma Transit. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!