REKLAMA

Zaprojektuj wnętrze z domkiem dla lalek

Mariusz Golak | 25 lip 2014 00:56 0
BOOMINI.jpg

Jeszcze do 31 lipca br. można zgłaszać projekty na konkurs ogłoszony przez firmę Boomini. Jego tematem jest wnętrze pokoju, placówki edukacyjnej bądź innej przestrzeni, w której znajdzie się miejsce dla nowoczesnego domku dla lalek Boomini.

  • Konkurs firmy Boomini adresowany jest do architektów (zarówno samodzielnych, jak i pracowników biur), projektantów wnętrz oraz studentów wydziałów architektonicznych, którzy do 31 lipca br. prześlą projekt pokoju, wnętrza placówki edukacyjnej bądź innej przestrzeni, w której będzie nowoczesny domek dla lalek Boomini. Do konkursu można zgłaszać zarówno koncepcje architektoniczne, jak i projekty wnętrz planowanych do realizacji. Celem konkursu jest pokazanie możliwości twórczego użycia domków Boomini we wnętrzach. Prace konkursowe będą oceniane według kryterium ogólnego wrażenia estetycznego opartego na odpowiednim wyborze modelu domku we wnętrzu i skomponowania z pozostałymi elementami wyposażenia.

  • Nagrodą w konkursie jest dwudniowy pobyt dla dwóch osób wraz z kolacjami w Poziom 511 Design Hotel & Spa w Ogrodzieńcu.

  • Udział w konkursie jest bezpłatny, a organizator, firma Boomini, udostępnia modele 3ds. Aby je otrzymać, należy wysłać mail na adres office@boomini.com.

    Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 4.08.2014 r. Nagrodzone osoby lub zespoły zostaną poinformowane telefonicznie i mailowo.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!