REKLAMA

Zbliża się II edycja Regat Architektów

mg | 01 paź 2015 15:54 0
II edycja Regat Architektów odbędzie się 10 października br. w Mikołajkach. Fot. Plakat promocyjny

10 października br. architekci będą mogli rywalizować w ramach drugiej edycji Regat Architektów. Organizatorem imprezy jest Carpe Diem Art, a oficjalnym patronem wydarzenia Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Regaty Architektów to coroczne branżowe wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Podczas zmagań na jachtach Maxus 33 architekci będą mieli okazję do wymiany poglądów i podziwiania uroku polskich jezior.

Do udziału w regatach zgłaszają się pracownie projektowe, które wystawiają załogi wraz ze sternikiem. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 50 uczestników. W tym roku zgłosiło się już 65 architektów. Dwudniowy program spotkania przewiduje wyłonienie zwycięzców w Mistrzostwach Polski Architektów w żeglarskiej klasie Maxus 33 oraz Regaty o Puchar Niezłomnych.

Regaty, w których w szranki staną najważniejsi architekci w Polsce, to doskonała okazja na promocję marki Centor. Sponsoring tej imprezy to dla nas bardzo ważne wydarzenie - udział liczących się pracowni architektonicznych sprawia, że impreza nabiera prestiżowego charakteru. Regaty będą okazją, aby spotkać się, wymienić poglądy z wieloma osobami z branży i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Poza tym chcemy wziąć udział w rywalizacji - dodaje Aleks Djuric, dyrektor generalny Centor Central Europe, jednego ze sponsorów tego wydarzenia.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!