REKLAMA

Zgłoś produkt do VIII. edycji konkursu Top Design Award

ps | 23 wrz 2015 15:45 0
Wystawa zeszłorocznego konkursu Top Design award 2015. Fot. Piotr Sawczuk

Produkty o wyróżniającym się designie, jakości wykonania i funkcjonalności, w kategoriach kuchnia, biuro, świetlenie, sport i turystyka oraz dziesięciu innych, można zgłaszać do 2 grudnia 2015 roku. Zwycięzców konkursu Top Design Award wyłoni jury podczas 8. edycji areny Design.

Konkurs TOP DESIGN AWARD to jeden z filarów wydarzenia arena DESIGN. Jego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów oraz wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

W tym roku produkty do konkursu można zgłaszać aż w szesnastu grupach tematycznych tj.: przestrzeń domowa, kuchnia, łazienka, biuro, ogród, przestrzeń publiczna, oświetlenie, elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, materiały i komponenty, elektronika użytkowa, gospodarstwo domowe, sport i turystyka, dziecko, motoryzacja i transport publiczny, nauka i medycyna oraz przemysł. 

  • Konkurs dla producentów i projektantów

    Małgorzata Czubak, dyrektor projektu arena DESIGN
     
    Dobrze zaprojektowane produkty, zaspokajające oczekiwania rynku i tym samym jego ostatecznych odbiorców, które są na rynku nie dłużej niż dwa lata lub zostaną wprowadzone do produkcji w roku 2016 mogą zgłaszać do konkursu TOP DESIGN AWARD zarówno producenci, jak i ich projektanci. Zachęcamy do zgłaszania w konkursie produktów o szczególnych walorach wzorniczych, funkcjonalnych, doskonałych pod względem jakości wykonania i zastosowanych materiałów. 

Wszystkie projekty będą podlegały ocenie jury, w skład którego wejdą eksperci,
projektanci, przedstawiciele mediów i instytucji związanych z architekturą i designem. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wydarzenia arena DESIGN, które odbędzie się w dniach 8-11 marca 2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Laureaci otrzymaj certyfikat, znak oraz statuetkę doskonałego wzornictwa.

Szczegółowe informacje: www.arenadesign.pl

 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!