Galeria Młociny
Trwa budowa nowoczesnego centrum handlowego na warszawskich Bielanach. Galerię Młociny wyróżnia projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach architektonicznych – Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor.
Galeria Północna
Projekt powstał we współpracy z najlepszymi architektami z pracowni APA Wojciechowski i Moshe Tzur Architects. Nowy warszawski obiekt zostanie udostępniony klientom w połowie 2017 r. Galeria Północna została zaprojektowana z uwzględnieniem zasad zrównoważonego budownictwa, co przełoży się na komfort zarówno przyszłych klientów, jak i najemców.
Serenada
W decydującą fazę wkroczyły teraz prace wykończeniowe. Po otwarciu Serenady, jesienią 2017 r., powstanie największy w Krakowie kompleks handlowo-rozrywkowy o powierzchni ponad 100 tys. mkw. Projekt architektoniczny Serenady przygotowała pracownia AMC Chołdzyński.
Zobacz wszystkie planowane projekty handlowe
4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!