REKLAMA

Został otwarty nowy showroom FormaZone

Mariusz Golak | 29 sie 2014 00:55 0

W Konstancinie-Jeziornej został otwarty nowy showroom firmy FormaZone. Można w nim kupić elementy wyposażenia wnętrz – meble, akcesoria, oświetlenie.

W starej, powstałej na początku XX wieku willi o nazwie Willa Ave w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą (ul. Wilanowska 37), Katarzyna Szymanik, właścicielka FormaZone, otworzyła nowy firmowy showroom.

W willi znaleźliśmy wymagające, ale niezwykle ciekawe warunki do zaprezentowania designerskich mebli, lamp i domowych dodatków. W jej zabytkowych murach zapomina się o zgiełku miasta – można skupić się na oglądaniu pięknych przedmiotów i planowaniu zakupów do swojego domowego zacisza. Z dumą zapraszam do nas wszystkich zmęczonych zakupami w wielkich sieciowych sklepach, poszukujących do swoich domowych wnętrz oryginalnego wyposażenia. Myślę, że nikt nie wyjdzie stąd rozczarowany – podkreśla Szymanik. 

W nowym showroomie FormaZone zaaranżowano wygodne miejsce do spotkań z architektami wnętrz i do rozmów z klientami. W letnie dni przeglądanie katalogów producentów wyposażenia wnętrz może odbywać się w ogrodzie otaczającym Willę Ave. 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!