REKLAMA

130-metrowy dom w stodole

| 12 gru 2016 15:18 0
Sercem domu jest przestrzeń dzienna, złożona z salonu, jadalni i kuchni. Jasne ściany i duże przeszklenia dają wnętrzu mnóstwo światła. Projekt: Riko III G2, autor: arch. Artur Wójciak, Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

Riko III G2 to funkcjonalny i energooszczędny dom zamknięty w modnej bryle nowoczesnej stodoły, która gwarantuje bardzo dobre parametry cieplne.

Dwuspadowy, elegancki dach pokryty blachą zgrabnie kontrastuje z bielą ścian, drewnianymi płaszczyznami i antracytowym detalem wykusza.

Ciekawym elementem elewacji są bardzo przytulne loggie na poddaszu. Dobrze doświetlone wnętrze domu ma swoją kontynuację w częściowo osłoniętym tarasie, który pozwoli na relaks nawet w czasie niepogody. Riko III G2 to propozycja dla wymagającej komfortu w minimalistycznym wydaniu współczesnej rodziny!

Dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem dwustanowiskowym
Przeznaczenie: Dom dla 3-5-osobowej rodziny. 

Projekt: Riko III G2, autor: arch. Artur Wójciak, Fot. Pracownia Projektowa Archipelag

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!