REKLAMA

15 łazienek z kolorowym akcentem

| 03 lis 2015 10:17 1

Tradycyjne białe łazienki nadal są modne. Coraz częściej jednak wkradają się do nich kolorowe elementy, które wypełniają wnętrza dynamizmem. Przedstawiamy 15 łazienek, do których architekci i projektanci wnętrz serwisu Archiconnect.pl, przemycili różne, ciekawe i kolorowe akcenty.

Zastosowanie w łazience mocnych kolorów, było jeszcze niedawno zabiegiem odważnym. Obecnie klienci wraz z projektantami wnętrz poszukują oryginalności, niebanalności, przełamywania barier. Starają się oni nawiązać kolorystyczny kontrast, tak aby łazienka nie była po prostu nudna. Najchętniej wykorzystywanymi barwami w łazienkach są mocna czerwień, błękit, zieleń, fiolet, a nawet czerń. Zastosowanie części kolorowych płytek ściennych daje możliwość doboru różnych elementów, detali w tym samym kolorze. Każdy styl przemyca do wnętrz ciekawe rozwiązania, nad którymi należy popracować.

Zapraszamy także do obejrzenia większej ilości zdjęć z ciekawych aranżacji kolorowych łazienek, przedstawionych w galerii głównej. 

Biało - zielona łazienka z nietypową dekoracją

Akcent zieleni

Łazienka z czerwonymi elementami

Gościnna łazienka - czarne i czerwone płytki

Czerwono - czarna łazienka z elementami bieli

Łazienka w części nocnej - apartament w kolorze czerwonego wina

Stonowana łazienka z czerwonym akcentem

Łazienka w tonacji szaro – czerwonej

Łazienka w tonacji czerwono – białej

Niebieska łazienka

Łazienka czarno – niebieska

Domowa łazienka

Kolorowy apartament na Mokotowie – łazienka

Łazienka w kolorowym mieszkaniu

Łazienka w jasnobłękitnej tonacji

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

1 komentarz. Skomentuj!