REKLAMA

7 grudnia odbędzie się kolejna edycja Forum Dobrego Designu. Zarejestruj się już dziś!

| 30 lis 2016 08:52 0
Zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w Forum!

Wybitni polscy designerzy i architekci wraz z uczestnikami Forum Dobrego Designu szukać będą odpowiedzi na pytania takie jak: czy design powinien zmierzać w stronę elitarności czy masowości?

Czy dobry design musi być drogi? Czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu? Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Młody, polski, rasowy. Czy rynek jest gotowy na design znad Wisły?

Wydarzenie rozpocznie się od wystąpienia gościa specjalnego – Henrika Pedersena, duńskiego projektanta wzornictwa, stale współpracującego z marką BoConcept. W pierwszej z debat IV Forum Dobrego Designu udział wezmą także Rafał Domaradzki, dyrektor rozwoju wzornictwa Ceramiki Paradyż, Maja Ganszyniec, projektantka, autorka kolekcji dla marki IKEA, Jan Kochański, projektant, autor wielu nagradzanych projektów m.in. dla marki Menu, Bartosz Piotrowski, projektant, Designer Roku 2014, szef zespołu wzornictwa w Pesa Bydgoszcz oraz Izabela Bołoz, projektantka, autorka instalacji miejskich, założycielka biura projektowego w holenderskim Eindhoven.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU

ZOBACZ AGENDĘ

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!