REKLAMA

Apartament w sercu stolicy - imponuje powierzchnią i aranżacyjną odwagą

| 27 paź 2016 14:11 0
Projekt: Monika i Adam Bronikowscy

Prawie dwustumetrowy apartament w sercu stolicy dumnie prezentuje swą przestrzeń pełną swobody, światła i rozmachu.

Projekt wnętrza tego imponującego powierzchnią, jak i aranżacyjną odwagą apartamentu zrealizowała pracownia Hola Design. Minimalistyczne mieszkanie jest skrojone na miarę – indywidualnie zaprojektowane na potrzeby młodej właścicielki. Modne i dopasowane do jej stylu życia. Codzienną funkcjonalność mieszkania gwarantuje wygodny podział na część prywatną i reprezentacyjną. Z kolei towarzyskim charakterem emanuje przestronna strefa dzienna z okazałą przestrzenią wypoczynkową, która jest stworzona do komfortowego wypoczynku i podejmowania gości. Nawet liczne towarzystwo może tutaj wygodnie spędzać czas na seansach kina domowego, czy kolacji w gronie przyjaciół.

Podzielona przestrzeń

Przestronną część dzienną klarownie dzieli element konstrukcyjny budynku, wyznaczając obszar strefy wypoczynkowej po jednej oraz kuchni z jadalnią po drugiej stronie przestrzennego filaru. Przypisano mu także liczne funkcje we wnętrzu. Od strony salonu pełni on rolę ścianki telewizyjnej. W jadalni – stanowi podstawę zabudowy meblowej z czarnymi, lakierowanymi frontami. Z kolei na jednej z prostopadłych ścian filaru zorganizowano biblioteczkę, zachowując z obu stron swobodne ciągi komunikacyjne.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!