REKLAMA

Aranżacja wnętrza w stylu skandynawskim

| 02 lis 2016 15:13 0
 0 Pokój dzienny jest jasny, przestronny i pełen światła. Fot. Stadshem.

Mieszkanie w starej kamienicy z 1903 roku znajduje się w historycznym centrum Goteborga. Typowy skandynawski wystrój wnętrza łączy się tu w piękny duet ze szlachetnym stylem vintage.

Ponadstuletnie mieszkanie o powierzchni 66 m2 zachwyca wysokimi sufitami, dużymi oknami, ciepłym jasnym drewnem na podłogach i nieskazitelną bielą ścian. W wysokim salonie z oknami w niszach jest jasno i przestronnie, ale także przytulnie. Wyposażenie łączy styl vintage z odrobiną nowoczesności i skandynawską prostotą, choć piękne grafiki i plakaty na ścianach przypominają o historycznym dziedzictwie tego miejsca. 

W stylu retro, ale prosto i naturalnie

Pomimo akcentów w klimacie retro nie mamy wrażenie jakby cofnął się tu czas. Aranżacja wnętrza w zaskakująco udany sposób łączy przeszłość z nowoczesnością - meble i dodatki starannie dobrano, unikając wrażenia zagracenia, postawiono na prostotę rozwiązań, stonowaną kolorystykę, nie uciekano także przed industrialnymi akcentami, takimi chociażby jak przemysłowa żarówka wisząca w pokoju dziennym.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!