REKLAMA

Christophe Pillet stworzył designerską kolekcję Chic Air dla marki Profim

| 16 lis 2016 09:30 0
Fot. Profim

Klarowność wypowiedzi, poszukiwanie prostoty, ale też zrównoważona elegancja to główne zasady, którymi kieruje się w swoich pracach Pillet.

W kolekcji Chic Air znalazły się fotele, krzesła oraz 2-osobowe ławki. W fotelach zwraca uwagę wizualna lekkość mebli, które sprawiają wrażenie, jakby nawet leciutki podmuch wiatru mógł unieść je w powietrze (Air). Kolekcja oparta jest o kanciaste, geometryczne formy połączone z delikatnymi przekrojami stelaża podtrzymującego całość. Wysublimowane, przemyślane kształty i niezwykła, trudna do uzyskania subtelna forma pianki sprawia, że są one elementem przykuwającym uwagę we wnętrzu.

Fotele Chic Air to opcja dla osób, planujących wyposażyć przestrzeń lobby, gabinetu czy strefy lounge w komfortowe,  siedziska. Krzesła sprawdzą się w hotelowej restauracji czy eleganckiej kawiarni. Uzupełnieniem przestrzeni będą podwójne ławki i stoliki z linii. Kolekcje Chic Air i Chic Stoliki dostępne będą w ofercie Profim w drugiej połowie 2017 r.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I GALERIE ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!