REKLAMA

Czołowi polscy designerzy na Forum Dobrego Designu

| 29 lis 2016 14:33 0
.

Już 7 grudnia w Warszawie odbędzie się Forum Dobrego Designu. W wydarzeniu wezmą udział znani polscy designerzy. Zobaczcie, kto będzie naszym gościem!

Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Maja Ganszyniec, Jan Kochański, Izabela Bołoz, Krystian Kowalski, Bart Zimny, Bartosz Piotrowski - najbardziej uznani polscy designerzy już 7 grudnia wezmą udział w wyjątkowym wydarzeniu, którego organizatorem jest magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl. Już dzisiaj zapraszamy do rejestracji i udziału w konferencji. 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby rozmawiać o wszystkim, co dobrego wzornictwa dotyczy.

Kto weźmie udział w Forum Dobrego Designu 2016?

Izabela Bołoz - studiowała nauki społeczne na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Zuryskim w Szwajcarii. Studiowała także wzornictwo na Kingston University London, a następnie uzyskała dyplom Design Academy Eindhoven. W 2011 roku założyła w Holandii swoje studio projektowe. Do jej klientów zaliczają się instytucje kultury, samorządy lokalne i firmy międzynarodowe. Jej prace są równie różnorodne, jak jej wykształcenie, są to instalacje w przestrzeni publicznej, funkcjonalne przedmioty oraz wystawy. Jest wykładowcą na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoves

Maja Ganszyniec - absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art (2008) oraz krakowskiej ASP (2005). Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w biurach projektowych w Londynie i Mediolanie (m. in. Atelier Mendini). Aktualnie prowadzi Studio Ganszyniec specjalizujące się w projektowaniu mebli i produktu. Na koncie ma współpracę z Comforty, Leroy Merlin, Amica, Marbet, Mothercare. Jej prace pokazywano na wielu światowych wystawach: w Mediolanie, Amsterdamie, Berlinie czy Londynie. W kwietniu 2016 roku do sklepów IKEA na całym świecie trafiła kolekcja ANVÄNDBAR autorstwa Mai Ganszyniec.

ZOBACZ KTO JESZCZE WEŹMIE UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU 2016

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!