REKLAMA

Dom drewniany: zobacz, jak go urządzono

| 10 lut 2017 12:16 0
Projekt: arch. Rafał Zdanowicz, arch. Tomasz Siemieniuk. Fot. Archetyp

Dom drewniany może być urządzony bardzo nowocześnie i stylowo. Doskonałym przykładem jest projekt budynku w technologii szkieletowej, który został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Archetyp.

Wszystkie funkcje na parterze

Dom przekryty dwuspadowym dachem zaprojektowano jako parterowy. Wbrew pozorom na jednej płaszczyźnie trudno jest logicznie rozplanować wszystkie części użytkowe domu. W prostej bryle zawiera się funkcjonalne i wygodne wnętrze. Od strony wejścia zaprojektowano dużą przestrzeń dzienną z otwartą kuchnią, jadalnią i salonem z przeszklonym wyjściem na taras.

Dom ten zapewni wygodę 4-osobowej rodzinie oferując trzy wygodne sypialnie, łazienkę i wc. Sporo miejsca przewidziano też na szafy i schowki. Kotłownia umożliwia zastosowanie kotła na dowolny rodzaj paliwa a jej powierzchnię można dodatkowo powiększyć kosztem pomieszczeń sąsiednich przesuwając ściany działowe.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!