REKLAMA

Dom z poddaszem: piękne wnętrza wykończone drewnem

| 12 kwi 2017 09:07 0
Dom Aria. Projekt: Marcin Abramowicz, Jagoda Gruca. Fot. Dobre Domy

Aria to dom jednorodzinny, z poddaszem użytkowym i dachem wielospadowym. Elegancka bryła budynku, zaprojektowana w klasycznym stylu, podkreślona została nowoczesnymi wykończeniami. Wnętrze zaprojektowano nowocześnie: dominuje w nim drewno i światło.

Strefa wspólnego odpoczynku to salon, jadalnia i kuchnia, w sercu której znajduje się trójstronny kominek. Pomieszczenia te, mimo połączenia przestrzennego, są od siebie wyraźnie rozdzielone. Uwagę gości tego wyjątkowego domu przykuwać zapewne będą liczne przeszklenia, zapewniające szeroki widok na ogród.

Zabudowana klatka schodowa prowadzi na użytkowe poddasze. Znajdują się tam trzy sypialnie, każda z własną garderobą, łazienka oraz strych. Aria to wyjątkowy dom dla rodziny 4-5-osobowej. Klasyczny, elegancki i wyrazisty.

Drewno we wnętrzu

Ponad 140 m2 powierzchni użytkowej zapewni przyszłym mieszkańcom komfortowe życie. Dom jednorodzinny Aria podzielony jest na dwie kondygnacje. Na parterze zaprojektowano część dzienną. Wejście do domu skryte jest pod dużym podcieniem.

projekt: Marcin Abramowicz, Jagoda Gruca

Zobacz wszystkie zdjęcia nowoczesnego domu

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!