REKLAMA

Dorota Koziara: Mój najnowszy projekt jest dla mnie szczególny

| 27 cze 2016 09:04 0
Dorota Koziara

Dorota Koziara weźmie udział we wszystkich spotkaniach z cyklu Tubądzin Design Days. Podczas wrocławskiej edycji opowiedziała o swojej współpracy z tą marką.

Tubądzin Design Days 2016 i tournée po wszystkich najważniejszych polskich miastach to dla mnie duże wyzwanie. Od początku mojej drogi zawodowej najważniejsza była dla mnie sztuka i projektowanie.

Mój najnowszy projekt jest dla mnie szczególny, praca nad nim w firmie Tubądzin trwała kilka miesięcy. Jest on związany z Polską i jego tytuł brzmi „Kolory Polski”. To kolekcja płytek ceramicznych dla pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych, które mogą być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Po przestudiowaniu kolorystyki polskiego pejzażu, zastosowałam chłodne odcienie, kolekcja składa się z 8 kolorów, które architekt może układać w różnych kombinacjach, a każdy kolor idealnie harmonizuje z kolejnym. Płytki z mojej kolekcji występują w trzech formatach, które mogą być stosowane zarówno na ścianach, jak i podłogach.

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!