REKLAMA

FDD: jak wykonawca postrzega design?

| 01 gru 2016 14:13 0
Teresa Pyszkiewicz i Agnieszka Polkowska, Studio Prostych Form

Miło nam gościć wśród partnerów tegorocznego Forum Dobrego designu Studio Prostych Form! Warszawskie Studio od 17 lat wyposaża domy klientów we wszystkie elementy stolarskie, od kuchni poczynając, a na drzwiach kończąc.

W czasie tegorocznego Forum Dobrego Designu zapraszamy na prezentację i debatę z udziałem jego przedstawicieli:

15.00-15.30 Case Study: Ecomalta – nowy materiał, nowe spojrzenie na projektowanie (SALA A)
Prowadzący: 
Agnieszka Polkowska – Specjalista ds. Kluczowych Klientów, Studio Prostych Form

Agnieszka Polkowska –pasjonatka designu, idei zrównoważonego życia i trener sprzedaży. Na co dzień zajmuje się komunikacją i wdrażaniem wysokich standardów w procesach sprzedaży. Od 10 lat związana z branżą meblarską nieustanie poszukuje nowych rozwiązań, materiałów i firm, które skutecznie realizują potrzeby klienta związane z designem. 
Na Forum Dobrego Designu przybliży ofertę Studia Prostych Form i ich nowy na rynku polskim produkt -EcoMaltę. Jest to naturalna, w pełni ekologiczna innowacyjna struktura kwarcowa. Produkt wykończeniowy o szerokim zastosowaniu stanowiący alternatywę m.in. dla żywic epoksydowych, tynków strukturalnych, płytek ceramicznych, powierzchni betonowych i kamiennych. Wybierając EcoMaltę klient otrzymuje doskonałej jakości wyrób, wykonany z najwyższą starannością i pasją. Innowacyjny charakter i naukowe zaplecze laboratoriów producenta gwarantuje pełen dostęp do najnowszych technologii i pozwala otrzymać produkt zgodny z ideą zrównoważonego budownictwa.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU

ZOBACZ AGENDĘ

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!