REKLAMA

Grupa Advertis - z wizytą w warszawskim biurze

Radosław Zieniewicz | 23 sty 2015 15:36 0

Na początku stycznia br. odwiedziliśmy siedzibę warszawskiej Grupy Advertis, która specjalizuje się w zakresie projektowania i realizacji komunikacji wizualnej i designu wnętrz komercyjnych. Zobaczcie w jaki sposób firma Pawła Gardasiewicza wciela w życie najtrudniejsze i najbardziej niestandardowe wizje architektów i projektantów wnętrz.

Za sukcesem Grupy Advertis stoi Paweł Gardasiewicz, założyciel i prezes firmy, jego żona – Monika – Art.Director oraz zespół pracowników podzielony na działy: handlowy, designu, technologii, produkcji i zaopatrzenia. Od 2002 roku Grupa wykonała szereg projektów dla największych polskich i światowych marek. O dużym uznaniu jakim cieszy się na rynku, świadczy współpraca z architektami i designerami światowego formatu jak Mirosław Nizio, czy Tomek Rygalik.

W portfolio Grupy Advertis znajdują się m.in realizacje dla marek takich jak: Medicover, Unilever, Warta, Jeromino Martins Polska, Bayer, Roche, Kompania Piwowarska, Play, Motorola, Allianz, BNP Paribas, Infiniti, BMW, Google, GUESS, Teatr 6 piętro. Firma współpracuje także z podmiotami działającymi na rynku powierzchni komercyjnych. Są wśród nich m.in.: Kulczyk Investments, Ghelamco, Hochtief Polska, Kronos Development, Swedecenter.

Advertis wspiera także renomowane biura projektowe, wcielając w życie najtrudniejsze i najbardziej niestandardowe wizje architektów i projektantów wnętrz. Do najciekawszych realizacji firmy należy m.in. przygotowanie około 180 elementów ekspozycji do wystawy stałej w podziemiach Muzeum Historii Żydów Polskich autorstwa Pracowni Nizo Design International.

Zobaczcie jak wygląda siedziba Grupy Advertis, w której powstają i realizowane są najśmielsze projekty architektoniczne.

W kolejnej publikacji pokażemy Wam park technologiczny Grupy Advertis, czyli miejsce gdzie materializują się wszystkie realizacje dla klientów firmy.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!