REKLAMA

Henryka Krzywonos – o Targach Rzeczy Ładnych

| 09 gru 2015 15:01 0

Henryka Krzywonos pojawiła się II dnia na Targach Rzeczy Ładnych, gdzie uczestniczyła wraz z Rzecznikiem Praw Dziecka Markiem Michalakiem w spotkaniu „Politycy w piaskownicy” prowadzonym przez dziennikarkę Programu Trzeciego Polskiego Radia – Katarzynę Stoparczyk. Pani Henryka i Pan Marek są Kawalerami Orderu Uśmiechu, stąd ich obecność na spotkaniu z dziećmi oraz Targach Rzeczy Ładnych.

 • Pełni pasji

   

  Henryka Krzywonos
   
  To jest idealny czas i miejsce na spędzenie niedzieli wraz z rodziną. Bardzo podoba mi się, że widać tu zadowolonych rodziców, którzy przychodzą nawet z malutkimi dziećmi. Takie wydarzenia spajają rodziny, które niestety zazwyczaj mają dla siebie bardzo mało czasu ze względu na zapracowanie. Uważam, że jest to inicjatywa łącząca przyjemne z pożytecznym.
   
  My nie mieliśmy kiedyś możliwości kupienia takich rzeczy. Jako dzieci nie mieliśmy takich zabawek jak tutaj. Jako w miarę dorośli ludzie również nie mogliśmy mieć rzeczy, które tutaj dzisiaj można po prostu kupić. Wszystko było takie zwyczajne. Tutaj jest kolorowo, słonecznie, wszystko lśni, a co fajne, widzę tu takich prawdziwych domowych, a zwłaszcza młodych rzemieśników i rękodzielników pełnych pasji do tego co robią oraz pomysłów. Widać, że te wszystkie prezentowane produkty są tworzone z sercem. Ludzie są szczęśliwi, uśmiechają się do siebie. Czego chcieć więcej? Inicjatywa godna uwagi. 

Zapraszamy też do obejrzenia naszych fotorelacji z ostatniej edycji Targów Rzeczy Ładnych. 

Targi Rzeczy Ładnych - przeżyjmy to jeszcze raz

Piękne meble na Targach Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych – dzień I

Targi Rzeczy Ładnych – dzień II

Na poprzedniej edycji Targów, mieliśmy okazję, porozmawiać o roli designu z Ministrem Michałem Bonim. 

Minister Michał Boni o roli designu i Targach Rzeczy Ładnych

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!