REKLAMA

Jak urządzić łazienkę? Zobacz piękne projekty architektów wnętrz

| 24 maj 2016 09:16 0

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Powinna ona spełniać przynajmniej dwie podstawowe cechy. Cieszyć oko, ponieważ to w niej spędzamy czas przed wyjściem do pracy i właśnie to może wpłynąć na nasze samopoczucie. Drugą jakże istotną kwestią jest funkcjonalność.

Projektanci z serwisu Archiconnect.pl pokazują w swoich realizacjach oraz wizualizacjach, jak stworzyć niebanalne wnętrze. Na czym polega cecha "niebanalności"? Otóż na połączeniu owej niezwykłości, czy to kolorystycznej, czy formowej z ergonomią. Łazienka musi być przystosowana do jego właściciela, stąd, co widać w projektach przedstawionych w galerii zdjęć, inwestorzy, czyli rodzice często decydują się stworzenie łazienki specjalnie dla swoich pociech. Łazienka dziecięca różni się od łazienki młodzieżowej, wymaganiami, wyposażeniem, kolorystyką. Jeśli chodzi o osoby dorosłe, wnętrze łazienki zależy od ich upodobań oraz zasobności portfela. Architekci wnętrz podkreślają często, że aby stworzyć niebanalne wnętrze, nie potrzeba strasznie dużych nakładów finansowych. Chociaż łazienka jest jednym z najdroższych do zaaranżowania i wyposażenia wnętrzem. 

Zapraszamy do obejrzenia 16 propozycji projektów łazienek, stworzonych przez projektantów wnętrz serwisu Archiconnect.pl 

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!