REKLAMA

Jednorodzinny dom w Toronto

Redakcja Dobrzemieszkaj.pl | 10 marz 2017 09:56 0
Domownicy mogą się zrelaksować w specjalnie do tego stworzonym pokoju z kominkiem. Do wypoczynku zapraszają wygodne meble, a przytulność buduje drewniana zabudowa nad kominkiem, odseparowana od źródła ognia naturalnym kamieniem. Projekt: TACT Design. Fot. David Giral.

Jednorodzinny dom położony wśród malowniczych terenów parku Cedarvale w Toronto zachwyca eleganckim wystrojem, czerpiąc jednocześnie z otaczającej go natury. Tutaj zieleń krajobrazu jest pełnoprawnym elementem dekoracyjnym za sprawą dużych, panoramicznych okien.

Z widokiem za oknami harmonizuje wystrój wnętrza. Dużo tutaj drewna - zarówno na podłogach, jak i w formie eleganckich mebli. Centrum domu jest klatka schodowa, poprowadzona przez trzy kondygnacje, wykonana niemal w całości w drewnie (zarówno stopnie, jak i balustrady schodów). 

Z przodu domu urządzono strefę jadalnianą, pięknie oświetloną naturalnym światłem, wpadającym do środka przez ogromne okno. Jadalnię połączono z elegancką kuchnią, a funkcje te oddziela umownie duża wyspa.

Projekt: TACT design, tactdesign.ca.

Zdjęcia: David Giral.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!