REKLAMA

Klasyczne i eleganckie - komody New Mono Design

Źródło: New Mono Design | 11 lis 2014 09:06 0

New Mono Design to autorska kolekcja eleganckich i ekskluzywnych mebli i dodatków zaprojektowanych przez Agnieszkę Małgorzatę Bąk. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie z niezwykłą starannością i precyzją.

Zazwyczaj o kolorystce danego mieszkania decydują dodatki: zasłony, ceramika, obrazy czy też grafiki na ścianach. Są to zwykle drobne rzeczy, które delikatnie i nieśmiało ożywiają wnętrze.

Jednak coraz modniejsze stają się kolorowe meble, które w bardziej zdecydowany
i wyrazisty sposób „barwią” przestrzeń mieszkalną, przełamując panującą w niej monotonię. Wychodząc naprzeciw tym trendom, New Mono Design przygotowało kolekcję fornirowanych orzechem włoskim komód z barwionymi frontami oraz wnętrzami.

Linia kolorowych komód powstała, aby pomóc naszym klientom ożywić ich przestrzeń mieszkalną, ale także pokazać im, że można w dość ciekawy sposób i bez negatywnych konsekwencji bawić się barwą. Stworzyliśmy kilka gotowych modeli, niemniej zwykle dobieramy konkretne kolory i odcienie razem z klientami, aby nasze komody jak najlepiej prezentowały się w ich wnętrzach – powiedziała Agnieszka Małgorzata Bąk, główny designer w NMD.

Komody projektowane i wykonywane są na zamówienie w dowolnym kolorze z szerokiej palety barw. Poszerza to klientom nie tylko możliwości aranżacyjne, ale i spełnienia designerskich fantazji.

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!