REKLAMA

Kolorowe mieszkanie na Tajwanie

| 17 lis 2016 17:13 0
Mimo mnogości użytych kolorów, wnętrze nie jest krzykliwe ani nie przytłacza. Efekt urokliwej, ale delikatnej przestrzeni uzyskano dzięki harmonii intensywnych barw ze stonowanymi pastelowymi kolorami. Równowagę estetyczną zapewniają także bogato użyta biel na ścianach oraz drewno w naturalnej kolorystyce. Fot. Hey! Cheese.

Architekci z tajwańskiej pracowni HAO Design Studio, projektując mieszkanie dla młodej nauczycielki o radosnym usposobieniu postawili na żywe, energetyzujące kolory i fantazyjne wzory.

Rezultatem ich pracy było jasne, barwne wnętrze, które zyskało adekwatną nazwę: The Wonderland Apartment. 

Świeżo i pozytywnie

We wnętrzu dominują bardzo kobiece pastelowe odcienie różu i błękitu. Mocniejszym akcentem kolorystycznym są żółty fotel i półki w kuchni.

Całość wzbogacono licznymi motywami zwierzęcymi, w postaci obrazów na ścianach i printów na tekstyliach. Wchodząc do salonu jesteśmy witani przez czarną figurkę ptaka – jeden z niewielu ciemnych akcentów we wnętrzu, dodatkowo wyeksponowany przez biały stolik, na którym stoi.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ I GALERIĘ ZDJĘĆ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!