REKLAMA

Kuchnia w stylu skandynawskim – 15 pomysłów na wnętrze

| 10 lis 2015 08:40 0

Skandynawska estetyka wnętrz jest jedną z najpopularniejszych. Czy urządzenie mieszkania lub domu w takim stylu jest łatwe? Okazuje się, że nie. Istotna w nim jest gra detalami, kolorami. Zapraszamy do obejrzenia realizacji 15 kuchni w stylu skandynawskim, których autorami są architekci i projektanci wnętrz serwisu Archiconnect.pl

Kuchnia w stylu skandynawskim, nie może być po prostu biała. Wielu osobom wydaje się, że właśnie biały kolor jest tu najważniejszy. Równie ważne jest doświetlenie. Taka kuchnia musi być dobrze oświetlona naturalnym światłem. Dzięki dużym oknom, do wnętrza będzie wpadało dużo światła dziennego, a przez to kuchnia nabierze najważniejszej cechy – przestronności. Dotyczy to także małych kuchni.

Styl skandynawski to także wygoda użytkowania i spełnienie maksimum potrzeb użytkowników. W kuchni nie może zabraknąć funkcjonalnych szaf, kredensów. Meble muszą być proste, najlepiej gładkie fronty i blaty w kolorze naturalnego drewna, dzięki czemu kuchnia jest swobodna, przytulna.

W skandynawskich kuchniach widać szczególny stosunek do natury. Dominuje w nich drewno i jasne barwy. Zapraszamy do obejrzenia większej ilości zdjęć z galerii przedstawionej w artykule. 

Biała minimalistyczna kuchnia

Kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w kamienicy

Kuchnia w mieszkaniu 75 m² w kamienicy z 1933 r

Dom w stylu skandynawskim – kuchnia

Kuchnia w nowoczesnej odsłonie

Kuchnia skandynawska

Śnieżnobiała kuchnia i łazienka na Powiślu

Kuchnia - mieszkanie na Pradze

Kuchnia dla czteroosobowej rodziny

Biała kuchnia w stylu skandynawskim

Kuchnia w domu w Lubinie

Kuchnia dla młodych

Kuchnia w Gdańsku

Minimalistyczna, biała kuchnia - nowoczesna aranżacja

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!