REKLAMA

Mała sypialnia: 10 pomysłów architektów wnętrz

| 26 paź 2016 12:50 0
Sypialnia urządzona w klasycznym stylu. Projekt: Iwona Kurkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Jak sprawić, by sypialnia była przytulna, a jednocześnie elegancka i stylowa? Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie pomysły polskich architektów.

Pomysłów na urządzenie przytulnej sypialni jest bardzo wiele. Może być w stylu nowoczesnym, klasycznym lub skandynawskim. W jasnej lub ciemnej kolorystyce. Z wyborem wyposażenia czy dodatków nie będzie bowiem żadnego problemu. Ilość produktów dostępna obecnie na rynku pozwoli znaleźć coś dla miłośników każdego stylu. .

Projektując sypialnię, będącą oazą wypoczynku pamiętajmy jednak, aby była nie tylko piękna, ale także wygodna i spełniała nasze oczekiwania pod względem stylu.

W naszej galerii znajdziecie sypialnie zaprojektowane przez polskich architektów. Być może któryś z pomysłów stanie się inspiracją przy planowaniu wnętrza w waszych domach i mieszkaniach.

CAŁĄ GALERIĘ SYPIALNI ZOBACZ TUTAJ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!