REKLAMA

Małe mieszkanie w skandynawskim stylu

| 08 marz 2017 12:20 0
bialo-niebieska kuchnia.jpg

Mieszkanie na ul. Przasnyskiej w Warszawie zostało stworzone dla młodego małżeństwa, rozpoczynającego wspólne życie. Wnętrze jest zatem świeże, przytulne i oczywiście... romantyczne!

Sercem niewielkiego mieszkania jest otwarta strefa dzienna, w obrębie której zlokalizowano kuchnię z jadalnią i komfortowy salon.

Znajdujące się na jednej powierzchni różne funkcje mieszkania odgraniczają umownie materiały wykończeniowe. Powierzchnię roboczą kuchni wykończono białą glazurą, ściany w salonie w całości pomalowano na szaro. Przestrzeń jadalni z kolei zaakcentowano poprzez naścienną tapetę w granatowe pionowe pasy.

Biele, szarości i granaty stanowią podstawę kolorystyczną wnętrza. W połączeniu z akcentami w jasnym odcieniu drewna tworzą kompozycję, która optycznie powiększa niewielką przestrzeń, nadając jej jednocześnie przytulnego wyrazu.

Płytki podłogowe imitujące deskę drewnianą oraz imitująca tradycyjne kafle biała glazura w pasie nad blatem kuchennym nadają wnętrzu skandynawskiego charakteru. Akcentem ze Skandynawii są także funkcjonalne meble z Ikei.

Projekt: arch. wnętrz Agnieszka Zaranek, pracownia architektoniczna Decoroom

Zdjęcia: Decoroom.

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!