REKLAMA

Mały apartament z widokiem na morze

| 08 maj 2017 12:54 0
Małe mieszkanie w kolorach natury. Projekt: arch. Agnieszka Hajdas-Obajtek. Fot. Bartosz Jarosz

Zaprojektowany na potrzeby małżeństwa z dzieckiem apartament zlokalizowany w Nowym Orłowie, tuż przy słynnym molo z widokiem na Orłowski Klif.

To miejsce w dużym stopniu uwarunkowało aranżację całego wnętrza, przesądzając o jego wypoczynkowym charakterze. Należało je tylko urządzić tak, by wystrój korespondował z otoczeniem. Do współpracy zaproszono arch. Agnieszkę Hajdas-Obajtek z pracowni Arte Dizain. Pochodząca z Trójmiasta architekt doskonale znała niepowtarzalny klimat nadmorskich miejscowości i postanowiła uchwycić go także w tych wnętrzach. Postawiła więc na spokojne, stonowane kolory natury oraz materiały nieodzownie z nią związane – drewno, kamień oraz naturalne tkaniny. Modne szarości, stonowane beże i neutralna biel stały się kanwą aranżacyjną projektu, dając odpowiednią oprawę dla użytych tu szlachetnych surowców.

Zobacz wszystkie zdjęcia mieszkania nad morzem

Projekt: arch. Agnieszka Hajdas-Obajtek, Arte Dizain, www.artedizain.pl

Tekst: Urszula Tatur. Zdjęcia: Bartosz Jarosz. Stylizacja: Beta Leszczyńska

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!