REKLAMA

Meble projektu Omeny Mensah: do zobaczenia na 4 Design Days

| 09 lut 2016 21:38 0
Fot. Omenaa Mensah.

Omenaa Mensah zaprezentuje podczas 4 Design Days swoją najnowszą kolekcję mebli Ammadora. Można je będzie obejrzeć w czasie Dni Otwartych 13 i 14 lutego.

W dniach 11-14 lutego br., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, ikony designu, czołowi architekci, projektanci i producenci spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, wzornictwie, rynku wyposażenia wnętrz. Wśród gości specjalnych pojawi się Omenaa Mensah. Opowie ona m.in. jak mieszkać modnie i wygodnie. Natomiast na stoisku numer 99 Mensah zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję mebli Ammadora - sypialnie #LOVE.

Ammadora to marka artystycznych mebli, gdzie każdy przedmiot tworzony jest na indywidualne zamówienie. Powstała z połączenia miłości Omeny Mensah do antyków i sztuki. Artystka odkryła, że połączenie starych elementów z nowoczesnymi technologiami daje wspaniały, niepowtarzalny efekt. Meble Ammadora wyróżnia artystyczna osobowość i oryginalność niezwykłych form. Właścicielka marki czerpie inspiracje z podróży i ze świata sztuki. Przy projektowaniu współpracuje ze scenografką i rzeźbiarką Dorotą Banasik, a także z malarką Dorotą Golińską.

Wszystkich miłośników niebanalnego wzornictwa zapraszamy 13 i 14 lutego do udziału w Design Shows & Design Talks, w tym czasie Omenaa Mensah będzie obecna osobiście. W harmonogramie spotkania znajdują się między innymi: prezentacje marki Ammadora oraz premiera najnowszej kolekcji #LOVE, która powstała z firmą JMB Design.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!