REKLAMA

Minimalistyczne wnętrze domu w jasnych kolorach

| 18 sty 2017 18:00 0

Niepozorny budynek z lat 50-tych XX wieku skrywa piękne, nowoczesne wnętrze. Klasyczne kolory, zaakcentowane gdzieniegdzie żywszą barwą zamknięto w proste formy i materiały najwyższej jakości.

Budynek, pełniący niegdyś rolę warsztatu zaadaptowano na piękny dom 3-osobowej rodziny. Mieszka tutaj projektant z dwoma synami, a wnętrze idealnie oddaje charakter domu trzech mężczyzn.

Po wejściu do środka wita nas okazała przestrzeń, pełna światła i jasnych kolorów. Wszystko zostało ubrane w nowoczesne formy i wysokiej klasy materiały. Wejście wita gości i domowników otwartą strefą, w obrębie której urządzono salon, gabinet w kącie, jadalnię oraz dużą, funkcjonalną kuchnię. Pomieszczenia w rzędzie za strefą dzienną wykorzystano jako część prywatną - usytuowano tam pokoje dla dwóch synów i master bedroom z bezpośrednim dostępem do wanny. Parterowy dom zyskał piękny taras na dachu, porośnięty trawą, do którego z holu prowadzą nowoczesne schody.

We wnętrzu dominują jasne kolory, z przewagą szarości i bieli. Podłogę w strefie dziennej stanowi piękna, jednorodna posadzka żywiczna utrzymana w jasnej szarości. Towarzyszy jej duża, obszerna biała wyspa z Corianu, pozwalająca na funkcjonalne korzystanie z kuchni.

Projekt: Atelier Moderno.

Zdjęcia: Stéphane Groleau.

ZOBACZ CAŁY PROJEKT ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!