REKLAMA

Mobilny dom: zobacz, jak wygląda jego wnętrze

| 12 sty 2017 12:03 0

Ten zaledwie kilkunastometrowy dom, w dodatku na kółkach, to najlepszy dowód na to, że każdy metraż może być funkcjonalny. Wystarczy tylko pomysł i dobry plan!

Moda na mobilne domy jest popularna zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na mieszkanie we wnętrzu na kółkach? Po pierwsze, wpływ na to mają niskie koszty powstania takiego budynku  - często zresztą budowane są własnoręcznie przez właścicieli, choć bez większych przeszkód znaleźć także można ofety gotowych domów mobilnych.

Po drugie, domy na kółkach zachęcają niewielkimi kosztami mieszkania i użytkowania. Po trzecie, doskonale wpisują się w modę na ekologiczne, zrównoważone, nie mające wpływu na środowisko życie, coraz popularniejsze wśród mieszkańców wielkich miast. I wreszcie, mobilne domy to swoboda, jakiej tylko mogą pozazdrościć właściciele "prawdziwych" domów! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na porzucenie tradycyjnych domów i zamieszkanie w ich mobilnej wersji.

Źródło zdjęć: Tiny House Build, www.tinyhousebuild.com

ZOBACZ CAŁY ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!