REKLAMA

Na Forum Dobrego Designu przedstawimy najlepsze polskie start-upy

| 01 gru 2016 14:15 0
Fot. Tylko

Tegoroczne Forum Dobrego Designu po raz pierwszy wprowadza do programu także tematykę innowacyjnych pomysłów z dziedziny designu. Zobaczcie, kto się pojawi w naszej części "start-upowej"! Zapraszamy do rejestracji i udziału w wydarzeniu!

Jednym z najważniejszych tematów poruszanych w czasie Forum Dobrego Designu 2016 będą start-upy w oparciu o design. W trakcie tego spotkania zastanowimy się, jak stworzyć dobry start-up, jak korzystać z różnorodnych możliwości finansowania dostępnych w Polsce i zagranicą. Założyciele polskich start-upów, które odniosły międzynarodowy sukces opowiedzą o swoich doświadczeniach w tworzeniu innowacyjnych pomysłów i przedsiębiorstw. 

Na scenie Forum Dobrego Designy wystąpi m.in. Bart Zimny, projektant, przedsiębiorca i innowator, współtwórca innowacyjnego start-upu Woolet, współzałożyciel, CEO i główny projektant VORM - technologiczno–wzorniczego studia projektowego zajmującego się kompleksowym projektowaniem usług i produktów na pograniczu obiektów fizycznych i interaktywnych ze wskazaniem na Internet of Things. Swoją karierę zawodową rozpoczął jako projektant w firmie odzieżowej 4F, współpracował z wieloma startupami technologicznymi tworząc strategie marek i produktów. Współtworzył firmę Clime, produkującą podłączone mikrosensory mierzące i automatyzujące otoczenie. W VORM współpracuje z firmami z całego świata i ma w swoim portfolio wachlarz projektów od robotów, które mają pomóc nauczyć dzieci programowania, urządzeń wspomagających doświadczenia wirtualnej rzeczywistości przez zabawkę erotyczną, pomagającą parom w lepszym współżyciu seksualnym po egzoszkielet opracowany wspólnie z Politechniką Monterrey w Meksyku.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU

ZOBACZ AGENDĘ

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!