REKLAMA

Nowe biuro AXA w nieszablonowym stylu

| 14 gru 2016 17:58 0
Biuro AXA fot. materiały prasowe

Biuro firmy AXA mieści się w biurowcu Proximo przy Prostej 68 w Warszawie. Zaglądamy do biznesowych i sprzyjających kreatywności wnętrz.

Biuro firmy AXA zostało dostosowane do potrzeb inwestora. Dwa typy pracy biurowej, jakie wykonują pracownicy firmy AXA, wymusiły podział biura na dwie części: dedykowaną pracy w call center (wyższe ekrany akustyczne w tej strefie) oraz strefę pracy biurowej w „cichej części biura” (tutaj niższe ekrany dzielące stanowiska pracy).

Biuro jest kolorowe z odpowiednią dużą ilością miejsc spotkań, aby zachęcić do kreatywnej pracy i wymiany informacji. Każdą salkę zaprojektowano w innym stylu (np. pokój kinowy, pokój podróże, pokój świat, pokój kosmos, pokój muzyka, pokój lata 60.). Dodatkowo, na prośbę pracowników powstały osobne pokoje rozmów telefonicznych w dużej ilości. Architektami prowadzącymi projekt była Barbara Szol i Teresa Piecuch z pracowni R&D (Retail & Development).

ZOBACZ ARTYKUŁ ORAZ ZDJĘCIA

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Zarejestruj się!

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!