REKLAMA

Nowoczesne, otwarte wnętrze. Piękny dom z designerskimi akcentami

Redakcja Archiconnect | 26 paź 2016 14:47 0
Fot. Łukasz Kozyra.

Stonowane szarości, kontrastujące biele i czernie, styl minimalistyczny z designerskimi akcentami i szczyptą domowej przytulności. Tak w skrócie można opisać wnętrze tego domu.

Ta ponad 300 metrowa rezydencja okazała się być nie lada przedsięwzięciem. Budowa i aranżacja wnętrza trwały bagatela 2 lata! Efekt jednak okazał się bardziej niż satysfakcjonujący.

Przyszli domownicy otrzymali wnętrze eleganckie, odpowiadające ich życzeniom, ale też zgodne z preferencjami samej architekt, która najlepiej czuje się w stylistyce minimalistycznej.

Funkcjonalność ponad wszystko

Strefy domu podzielono zgodnie z ich przeznaczeniem. W prawej części budynku zlokalizowano pomieszczenia gospodarcze i garaż, po lewej stronie znajdują się pomieszczenia prywatne i rekreacyjne. Na parterze prawego skrzydła znajdziemy sypialnię, łazienkę, toaletę i domową saunę. Z kolei na poddaszu zlokalizowano pokój ze stołem do billarda, domowe kino, garderobę i kolejną łazienkę.

Wysoki na dwie kondygnacje salon nie został przypisany do żadnego ze skrzydeł domu. Wyznaczono dla niego miejsce centralne, w samym sercu rezydencji, pomiędzy lewym, a prawym modułem budynku.

CAŁY ARTYKUŁ I GALERIA ZDJĘĆ TUTAJ

 

0 Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij i dodaj pierwszy!